Батькам

Навчальний процес

У нашій школі навчання триває 180-185 днів. Кожні 2 місяці у школярів канікули. Такий навчальний режим допомагає дітям бути у ресурсі та насолоджуватися прекрасними моментами шкільного віку.

У навчальному процесі ми активно використовуємо міжнародний досвід, навчання через досліди та експерименти, надбання гуманної педагогіки та програма Cambridge Primary.

У літній час педагоги влаштовують цікаві проекти, екскурсії, походи та табори, які заохочують дітей до пізнавально-дослідницької діяльності.

У другій половині дня працюють студії. Діти мають на вибір 17 студій. Основні напрямки яких: різні види арту, фізичний розвиток, розумовий розвиток, особистісний розвиток, бізнес школа, програмування.

Будувати цікаві заняття нашим вчителям допомагає методика «Whole Brain Teaching».

Вона базується на новітніх дослідженнях з нейропсихології, що зробили справжній прорив у навчанні та розумінні, як навчати. Головна мета цієї методики – активно залучати  ліву та праву півкулі головного мозку та формувати зв’язки між ними.

На кожному уроці всі учні повністю занурюються в матеріал, співпрацюють з однокласниками. Діти щоуроку навчають один одного, таким чином вони повторюють і закріплюють матеріал набагато ефективніше. За допомогою такого підходу кожному учню приділяється увага, навіть у великих класах. Дану  методику навчання використовують у різних країнах світу, адже завдяки їй учні досягають високих результатів у навчанні.

Календар навчального року

2018 – 2019 навчальний рік  

Перший семестр: починається з 3 вересня – до 22 грудня 2019 року (76 навчальних днів) 

 • Осінні канікули – з 29 жовтня по 05 листопада 2018 року; 
 • Зимові канікули – з 25 грудня 2018 по 09 січня 2019 року; 

Другий семестр: з 10 січня по 22 червня 2019 року (106 навчальних днів) 

 • Весняні канікули – з 04 березня по 08 березня 2019 року; 
 • Травневі канікули  – з 30 квітня по 06 травня 2019 року. (початок навчання 7.05)

 Державні свята та перенесення робочих днів: 

 • 15 жовтня (понеділок), оскільки День захисника України -14 жовтня (неділя); 
 • 8 березня (п’ятниця)
 • 29 квітня (понеділок) – другий день Пасхи (28 квітня); 
 • 1 травня (середа)
 • 9 травня (четвер)
 • 17 червня (понеділок) – другий день Трійці (16 травня).  

 

Навчання триває 180-185 днів.

Батьківські зустрічі

У нашій школі є декілька форматів зустрічей з батьками:

 • Індивідуальні зустрічі, проводяться декілька разів на рік. При потребі, батьки можуть обрати час для додаткової зустрічі з педагогом або адміністрацією.
 • На початку навчального року проводиться загальна зустріч у класі, на якій педагог орієнтує батьків відносно навчального процесу та інших важливих справ, що будуть у школі.
 • Протягом всього навчального року для батьків періодично проводяться зустрічі “Кава з директором”. За смачною ранковою кавою о 9:00 ми обговорюємо моменти, які є актуальними і важливими.
 • Також ми проводимо для батьків різні лекції та тренінги.
Оцінювання

За рекомендаціями МОН, оцінювання у першому та другому класі має бути тільки якісним та словесним, а не кількісним, як це було у минулі роки.

Ми підтримуємо цю рекомендацію, саме тому оцінюємо старання учнів у форматі “Карта успішності”. Де коротко описуються успіхи та рекомендації щодо вивчення того чи іншого предмету. Два рази на семестр вчитель має індивідуальні зустрічі з батьками, для обговорення Карти успішності дитини. З третього класу, у кінці навчального року в Карту успішності учня додаються бали (оцінки).

Електронні щоденники

Ми ведемо електронні щоденники, які розміщені на платформі Microsoft Office 365. На ній вчителі пишуть конспекти уроків, які знаходяться у вільному доступі для батьків. Також там розміщуються додаткові матеріали для уроків: відео, цікаві презентації, картинки, скановані зошити, повідомлення.

Підтримувати комунікацію з батьками нам допомагає Yammer, у якому вчитель та адміністрація викладають оголошення, важливу інформацію для батьків, звіти з уроків та студій, цікаву діяльність, проектні роботи, фотографії, відео тощо. Таким чином, батьки наших школярів мають можливість завжди бути у курсі справ, спостерігати за життям школи та звертати увагу на особливі моменти під час навчання.

Вартість навчання

Протягом перебування у школі з 8:50 до 18:00 дитина отримує : забезпечення навчально-виховного процесу, індивідуальні навчальні та дидактичні матеріали, шкільну форму, трьохразове харчування, консультації психолога, додаткові студії кожного дня.

Вартість навчання за 2018-2019 навчальний рік – 10 500 грн. на місяць.

Навчальний рік триває з вересня по кінець червня. За літні місяці (липень та серпень) оплата становить 40% від оплати за місяць.

У 2018-2019 н.р. у вартість шкільної програми не входять Бізнес школа та Студія Програмування. Оплата за заняття становить 200 грн. та є додатковою.

Наші традиції

Наша команда – креативна та творча, тому ми часто влаштовуємо цікаві свята та «Specіal days».

Special day – це особливий день, який проходить у цікавому та неформальному форматі.

Однією з традицій є випікання тостів по п’ятницях, коли кожен з учнів приносить до школи смачний джем, мед або варення, яким пригощають один одного.

Деякі класи влаштовують «фруктові дні», на яких діти готують фруктові салати, корисні десерти та навчаються сервірувати стіл.

Поширеними у нашій школі є благодійні ярмарки, на які діти приносять домашні смаколики та пригощають один одного. Отриманні від ярмарку кошти, йдуть на благочинність: у лікарні, дитячі будинки, школи, розвиток гідних проектів.

Ми розуміємо, що велику роль у навчанні відіграє атмосфера, яка царить у навчальному закладі. Тому ми робимо багато теплих та зворушливих моментів, які підігрівають серця наших учнів.

Безпека

Приміщення школи та подвір’я обладнані камерами спостереження. Ворота у шкільний двір зачиняються на магнітний замок, який можуть відкрити лише адміністратор або охоронець. Діти на подвір’ї та в класах завжди знаходяться під наглядом персоналу та охорони.

Простір школи обладнано безпечними, екологічними матеріалами. В інтер’єрі використано багато натурального дерева. Підлога вкрита екологічним лінолеумом німецького виробництва. Меблі були частково виготовлені на замовлення з якісних сертифікованих матеріалів. Частково – придбані вже готові вироби з натурального дерева. Стільці ми привезли з Німеччини та Канади. Вони дають можливість приймати комфортне положення тіла під час навчального процесу.

Маємо теплу підлогу, по якій діти можуть ходити у шкарпетках, комфортно сидіти та лежати.

Наше подвір’я створене для активних занять спортом. Частина двору вкрита м’яким резиновим покриттям. На ній облаштовані: баскетбольне кільце, ворота для міні-футболу та сітка, щоб тренуватись кидати м’яч у ціль. З Канади ми привезли різноманітний спортивний інвентар для руху та ігор.

Також маємо дерев’яну терасу, на якій проводимо уроки на свіжому повітрі.

Наше приміщення відповідає всім нормам пожежної безпеки. Ми регулярно проводимо навчальні пожежні тренування для дітей.

Розклад навчального дня

Уроки поєднані в пари, які тривають 90 хвилин. Між парами є перерви по 30 та 90 хвилин. Такі уроки є інтегрованими, бо забезпечують зміну діяльності та допомагають учням бути завжди включеними у процес навчання.

Діти збираються на подвір’ї школи о 08:50.

Перша пара починається о 9:00.

Під час перерви діти знаходяться на прогулянці. Свій вільний час школярі проводять на шкільному майданчику, який прекрасно облаштований для всебічного розвитку дітей.

Основний навчальний процес проходить до 15:30, потім проходить велика перерва, після якої учні розходяться на студії.

Навчальний день завершується о 18:00.

Час

Тривалість уроку

перерви, хв

 Вид діяльності

 

1

9:00 – 10:30

90

Інтегрований урок

 

10:30 – 11:00

30

Прогулянка, снек

2

11:00 – 12:30

90

Спарений урок

 

12:30 – 14:00

90

Обід, прогулянка

3

14:00 – 15:30

90

Спарений Урок

 

15:30 – 16:00

30

Перерва

 

16:05 – 16:45

40

Вечеря

4

16:50  – 17:50

60

Студії

Харчування

В школі Happy Nest учні отримують трьохразове обов’язкове харчування: другий сніданок, обід і вечерю.

Наш основний принцип — здорове харчування для всіх учнів. Лікар слідкує за збалансованим раціоном школярів. Підхід до харчування ми запозичили з Фінляндії: максимум свіжих овочів та фруктів, чорний хліб або хлібці, холодне молоко на обід кожного дня. М’ясо, риба, кисломолочні продукти та каші. Кожен може обрати щось для себе, навіть з особливостями у дієті.

Меню розроблене на 4 тижні.

 

 

Розклад харчування:

10:30 – Другий сніданок 

13:00 – Обід 

16:00 – Вечеря

Ми відповідально ставимося до підбору продуктів. Тому працюємо лише з перевіреними постачальниками, які мають сертифікати якості на продукцію. Молочну продукцію замовляємо у Яготинського молочного заводу. Овочі та фрукти закупляємо у місцевих фермерів.

Ви можете бути впевнені, що дитина харчується добре.

Медичний нагляд

У школі працює лікар. Вона контролює стан здоров’я дітей та надає рекомендації батькам.

Контролює процес харчування, складає збалансоване меню, слідкує за чистотою приміщень, температурним режимом та за станом здоров’я персоналу.

Проводить тренінги для персоналу та дітей. Наприклад, минулого року провели для персоналу тренінги на теми: “Перша медична допомога”, “Загартовування організму дітей”, “Чому прогулянки на на свіжому повітрі важливі”. Для дітей: “Розповідь про гельмінтів”, “Що таке гігієна”, “Корисне харчування”.

Студії

У 2018-2019 навчальному році у нашій школі діє 16 студій.

 

Математична студія – студія, мета якої – викликати інтерес до математики за допомогою творчості та завдань, які поєднують складні та цікаві речі.

 

Бісероплетіння – мистецтво, що розвиває концентрацію уваги, охайність та цілеспрямованість.

 

АРТ – Малювати може кожен. Головне –  це бажання висловити свої почуття за допомогою фарби.

 

Спортивні ігри – Командний дух, вміння гідно програвати та перемагати – є основою студії спортивних ігор.

 

Карате – це не тільки спорт, це філософія, яка допомагає направити енергію в ту сферу, де вона потрібна.

 

Музична студія – Всі, хто мріяв створити власну групу, запрошуємо. Це серйозний напрямок, який вимагає ходити 2 рази на тиждень, задля досягнення результатів.

 

80 днів – Чому фіни живуть спокійно, а китайці активно? Мета студії – порівнювати культури країн, щоб обрати для України найкращий напрямок розвитку.

 

Міні-футбол – Основи футбольної гри, змагання та можливість їздити на турніри.

 

Мистецтво оригамі – Мистецтво оригамі було введено в обов’язкову програму деяких шкіл  Німеччини, тому що розвиває дрібну моторику руку, мислення та продумування наперед.

 

Літературна студія – Читання – є мистецтво. Навчимо читати між рядків та допоможемо відкрити світ знань та фантазій за допомогою книг.

 

Reading club – Читати англійською? –  Допоможемо дитині думати англійською.

 

Основи співпраці – Студія покликана навчити дітей діяти ефективно разом.

 

Медіа – арт – Медійна студія, на якій діти опанують ораторське мистецтво, роботу на камеру, акторську майстерність. Створять власний шкільний ютуб-канал.

 

Кулінарна студія – Якщо хтось принесе по 1 продукту, то можна створити кулінарний шедевр. А як?  Ми навчимо!

 

Країна майстрів – Майструвати може кожен. Різні нестандартні техніки мистецтв кожного разу будуть відкривати для дітей безмежний світ можливостей.

 

“Бізнес – школа” (додаткова плата – 200 грн) – Модель справжньої бізнес-компанії, метою якої є створення  власного продукту (послуги, проекту), його реалізація та отримання прибутку.

 

Студія Програмування (додаткова плата – 200 грн) – Поринемо в світ програмування та навчимося базовим речам, які в наш час має знати кожен. А ще програмування добре розвиває логіку та креативність дитини.

 

Кожного семестру перелік студій може змінюватися. Ми додаємо нові студії відповідно до інтересів дітей.